uk en
СЕРВІС
для провайдерів від правовласників
ПРАВИЛА
роботи сервісу

Даний сервіс створений з метою інформування про осіб, в тому числі провайдерів ТБ послуги (надалі – “провайдери ТБ послуги”), до яких у правовласників є претензії. 

Перелік провайдерів ТБ послуги складається відповідно претензій за попередній місяць і оновлюється протягом першого робочого тижня кожного наступного місяця. Інформація оновлюється раз на місяць, враховуючи претензії, які є або були у правовласників, незалежно від того, чи претензії були зняті протягом відповідного місяця.

Для тих, хто оформив підписку, оновлена інформація буде надсилатись у відповідній розсилці на вказаний е-мейл. Заповнюючи форму підписки на розсилку, згідно чинного законодавства України, Ви даєте згоду на використання Ваших персональних даних для отримання електронних розсилок, а також для інформування Вас щодо змін роботи сервісу, і залишаєте за собою право відписатися від наших електронних розсилок. 

Перелік складається за претензіями правовласників, залучених до створення сервісу. Всі запитання щодо наявності претензій до провайдерів ТБ послуги від правовласників адресуються відповідним правовласникам.

Використовуючи інформацію даного сервісу Ви автоматично погоджуєтесь із правилами даного сервісу.

Читати більше
Згорнути
ПЕРЕЛІК ПРОВАЙДЕРІВ ТБ ПОСЛУГИ
до яких у правовласників є претензії

Ви можете підписатися на щомісячну розсилку.

Якщо ви підозрюєте, що веб-сайт чи провайдер надають доступ до контенту правовласника без належного договору, повідомте нам, будь ласка. Ми перевіримо інформацію у правовласника і зробимо все можливе, щоб уникнути нелегальне використання інтелектуальної власності і забезпечити рівні умови роботи на ринку.

ПРАВОВЛАСНИКИ

Компанії, які беруть участь у формуванні переліку провайдерів ТБ послуги у цьому сервісі.

holder
holder
holder
holder
holder
holder
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
запрошуємо правовласників

Ми запрошуємо правовласників приєднатися до «Чистого неба», щоб спільно виявляти провайдерів ТБ послуги, що незаконно використовують інтелектуальну власність правовласників. Ми повідомлятимемо про них контролюючі органи, ISP провайдерів, інтернет-хостерів, платіжні системи та всіх небайдужих до порушення права інтелектуальної власності. До нас можуть приєднатися ті, хто поділяє принципи, які об'єднали однодумців в "Чистому небі".

1. Прихильність праву інтелектуальної власності: праву творця отримувати чесну винагороду за свою роботу. Повага до тих ресурсів і зусиль, які вкладають люди, щоб створити свої твори, і розуміння того, що незаконна монетизація обмежує розвиток аудіо-візуальної галузі. 

2. Готовність рішуче боротися за свою працю.

3. Участь у внутрішній роботі і зовнішній антипіратській діяльності.

Принципи можуть змінюватися і доповнюватися по ходу розширення Ініціативи, зміни соціального контексту або завдань «Чистого неба»

Читати більше
Згорнути
Напишіть нам