uk en
СЕРВІС
для рекламодавців від правовласників
ПРАВИЛА
роботи сервісу

Даний сервіс створений з метою забезпечення рекламодавців інформацією про сайти, до яких у правовласників, залучених до створення сервісу, є претензії. 

Перелік сайтів складається відповідно до претензій за попередній місяць і оновлюється протягом першого робочого тижня кожного наступного місяця. Інформація оновлюється раз на місяць, враховуючи претензії, які є або були у правовласників до сайтів, незалежно від того, чи претензії були зняті протягом відповідного місяця. 

Для тих, хто підписався на розсилку, оновлена інформація буде надсилатись у відповідній розсилці на вказаний е-мейл. Заповнюючи форму підписки на розсилку, згідно чинного законодавства України, Ви даєте згоду на використання Ваших персональних даних для отримання електронних розсилок актуальних списків сайтів, до яких у правовласників є претензії, а також для інформування Вас щодо змін та оновлень роботи сервісу, і залишаєте за собою право відписатися від будь-яких електронних розсилок.

Всі запитання щодо наявності претензій до сайтів від правовласників адресуються відповідним правовласникам. 

Використовуючи інформацію даного сервісу, Ви автоматично погоджуєтесь із правилами даного сервісу.

Читати більше
Згорнути
ПЕРЕЛІК САЙТІВ
до яких у правовласників є претензії

Ви можете підписатися на щомісячну розсилку.

Список за липень 2024р.

МОНІТОРИНГ
розміщення реклами

Результати моніторингу розміщення реклами на сайтах, до яких у правовласників є претензії. Організовано УАПА

Ознайомитись
ПРАВОВЛАСНИКИ

Компанії, які беруть участь у формуванні списку сайтів у цьому сервісі, відповідно до своїх претензій

holder
holder
holder
holder
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
запрошуємо правовласників

Ми запрошуємо правовласників приєднатися до УАПА та «Чистого неба», щоб спільно виявляти онлайн ресурси, що незаконно використовують інтелектуальну власність правовласників, і повідомляти про них рекламодавців, рекламні агентства, інтернет-хостерів, платіжні системи та всіх небайдужих до порушення права інтелектуальної власності. До нас можуть приєднатися ті, хто поділяє принципи, які об'єднали однодумців в цій ініціативі. 

1. Прихильність праву інтелектуальної власності: праву творця отримувати чесну винагороду за свою роботу. Повага до тих ресурсів і зусиль, які вкладають люди, щоб створити свої твори, і розуміння того, що незаконна монетизація в інтернеті обмежує розвиток аудіо-візуальної галузі. 

2. Готовність рішуче боротися за свій продукт. 

3. Участь у внутрішній роботі і зовнішній антипіратській діяльності.

Принципи можуть змінюватися і доповнюватися по ходу розширення Ініціативи, зміни соціального контексту або завдань УАПА та «Чистого неба»

Читати більше
Згорнути
Напишіть нам